LISTA ZHDK 4 grudnia 2020 r.
1.Niemczal Piotr
I st.
2.Kapitan Rafał
I st.
3.Szulc Marcin
Ist.
4.Bąkowski Marcin
II, I st.
5.Świderski Artur
III, II, I st.
6.Pohl Piotr
II, I st.
7. Kujawa Szymon
II st.
8. Górski Jarosław
II st.
9.Kirschke Krzysztof
II st .
10.Jaguś Dawid II st.
11. Kardasz
Magdalena II st.
12. Owczarzak
Katarzyna II st.
13. Pieszak Liliana
II st.
14. Józkowiak Jacek
II st.
15. Graczyk Bartosz
II st.
16. Magda Arkadiusz
III st.
17. Giermasiński
Mirosław IIIst.
18. Bysiak Jacek
III st.
19.Stanisławski
Mateusz III st.
20. Snuszka Marcin
III st.
21.Szymański
Grzegorz III st.
22. Kusz Jacek
III st.
24.Wałęsiak Marcin
III st.
25. Granat Robert
III st.
HONOROWY DAWCA KRWI – ZASŁUŻONY DLA ZDROWIA
NARODU 14 CZERWCA 2019
1.ANTCZAK
WŁODZIMIERZ
2.CZARNECKI
KAROL
3.DROŻDŻ
MACIEJ
4.GERSZENDORF
ELŻBIETA
5.HAMELA
IRENEUSZ
6.JOPEK
TOMASZ
7.IWAŃCZUK
ERNEST
8.JAKUBOWSKI
ZBIGNIEW
9.
JANUSZKIEWICZ TOMASZ
10. KĄSOWSKI
ARKADIUSZ
11..KONIECZNY
PAWEŁ
12..KRAJEWSKI
RAFAŁ
13.KRUK
SEBASTIAN
14.MADELA
PIOTR
15.MALUSI
KAZIMIERZ
16.MUCZKE
JAROSŁAW
17.NOWAK
SZYMON
18.PAWLAK
WOJCIECH
19.PLUTA ROMAN
20.REMLAJN
ŁUKASZ
21.ROGOZIŃSKI
ROBERT
22.ROSIAK
SŁAWOMIR
23.RZĄDKOWSKI
PIOTR
24.SALAMON
TOMASZ
25.SPRINGER BARTOSZ
26.SUŚ DAMIAN
27.SUTUŁA MIROSŁAW
28.
TARANCZEWSKI WOJCIECH
29.WALKIEWICZ
WALDEMAR
30.WICHER
WIESŁAW
31.WŁODARCZYK
SŁAWOMIR
32.WOJCIECHOWSKI
MARCIN
33.WOJTASZAK
ŁUKASZ
Medal
Stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża w dowód uznania za wieloletnią aktywną
działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymują:
1. Bogusława Deiksler
2. Cezary Jakubiak
3. Zbigniew Bagrowski
4. Tomasz Kaczmarek
5. Barbara Zimowska – Ciupka
6. Józef Chrzanowski
7. Piotr Włodarczak
8. Mieczysław Kempa
9. Krzysztof Błaszczyk
10.
Ernest Iwańczuk
11.
.Jarosław
Łaniak
12.
Grzegorz
Konopiński
Medale te- za wieloletnie
efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymują:
-Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp. odbiera starosta E.Iwańczuk
-Gmina Środa Wielkopolska odbiera burmistrz P.Mieloch
-Liceum Ogólnokształcące -
Katarzyna Światowy
-Zespół Szkół Rolniczych -
Ewelina Zawielak
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – Marek Kostka
- Szkoła Podstawowa nr 3
-Kazimierz Mecler
-Maria Kaczmarek
-Agata i Wiesław Biniarz
- Stanisław Litke
- Ośrodek Pomocy Społecznej -
dyr. Danuta Wieczorek
LISTA ODZNACZONYCH
ZHDK ( ZASŁUŻONY HONOROWY DAWCA KRWI)
14.06.2019
1. KOSINSKI
MARIUSZ I ST.
2.
TOMASZEWSKI KAROL I ST.
3.LEMBICZ
BOGDAN II, I ST.
4. URBANIAK
DARIUSZ III,II, I ST.
5.IDCZAK
KRZYSZTOF I ST,
6.ZIĘCIAK KAZIMIERZ I ST.
7.GRZESKOWIAK
KRZYSZTOF- I ST.
8.OCIMEK
DAWID II ST.
9. CIACIEK
PRZEMYSŁAW II ST.
10.WAWRZYNIAK
ŁUKASZ II ST.
11.ŁUKOWIAK
ZBIGNIEW II ST
12.BARNAK
MARCIN III, II ST
13.SROKA
PAWEŁ II ST
14.GROCHOWSKI
DARIUSZ III, II ST
15.ROGOWICZ
ROBERT III, II ST
16.JAŚKOWIAK
JAROSŁAW III ST
17.GARBACIAK
JADWIGA III ST
18.OSINSKA
HONORATA III ST
19.LIPIECKI
MARCIN III ST
20.GRACZYK
KRZYSZTOF III ST
21.MALICKI
PIOTR III ST
22.WISNIEWSKI
TOMASZ III ST
23.DOSTATNI
WIESŁAW III ST
24.PAWLAK
SŁAWOMIR III ST
25.WACŁAWIK
MARIUSZ III ST
26.WOJTYNIAK
ANDRZEJ III ST
27.BIESZCZADZKA
KATARZYNA III ST
28.BARTOSZAK
ŁUKASZ III ST
29.PANOWICZ
BARTOSZ III ST
30.KRASZKIEWICZ
ADRIAN III ST
31.ŚWITALSKI
EMIL III ST
32.KMIECIAK
ŁUKASZ III ST
33.MIKOŁAJCZAK
ANDRZEJ III ST
34.PAWŁOWSKI
JAKUB III ST
LISTA HDK 7 GRUDNIA 2018
1. Kasprzak Daniel – III,II,I
2. Majchrzycki Tomasz – III,II,I
3. Przybył Andrzej - III,II,I
4. Balcerowski Piotr – III,II,I
5. Kapitan Rafał - II
6. Piętka Grzegorz - II
7. Stachowiak Ryszard II
8. Samson Paweł – III
9. Marciniak Michał – III,II
10.
Grala
Jarosław – III,II
11.
Korcz
Adrian - III
12.
Weinert
Kamil – III
13.
Gronek
Przemysław – III
14.
Pieczyński
Rafał – III
15.
Wawrzyniak
Tomasz – III
16.
Grala
Zygmunt – III
17.
Chmiel
Dawid – III
18.
Kmieciak
Piotr – III
19.
Matczak
Szymon – III
20.
Lesiński
Krzysztof – III
21.
Wolski
Piotr – III
22.
Jankowiak
Tomasz – III
23.
Walczak
Cezary – III
Kryształowe Serce
-Tomasz Kaczmarek
ODZNAKI HONOROWE PCK IV STOPNIA :
KLUCZYŃSKI Krzysztof
PAWĘZOWSKI Przemysław
SZULC Dariusz
SPOTKANIE HDK 2
GRUDNIA 2016