2023/10/21

Turniej piłki halowej o puchar prezesa OR PCK

21 października odbył sie w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Środzie turniej piłki halowej o puchar prezesa Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Środzie .Turniejowi przyświecał cel charytatywny , a mianowicie pomoc finansowa na rehabilitację 8-letniej Kornelki z zespołem Downa. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. W trakcie turnieju odwiedził nas starosta Ernest Iwańczuk. Startujące drużyny zajęły miejsca :6m-ce drużyna :FC-bonjour, 5 m-ce: drużyna Old Boys Polonia Środa,4 m-ce : Starzy i Gniewni, 3 m-ce :Green Team , 2 m-ce: Ekipa Mareczka. Zwyciężyła i zajęła 1 m-ce drużyna  Obli United.

Zwycięskim drużynom puchar wręczała prezes OR PCK Bogusława Deiksler, medale pani wicestarosta Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka, a dyplomy wiceprezes OR PCK Cezary Jakubiak.Statuetkę Króla Strzelców otrzymał Paweł Wiśniewski z rąk p. Małgorzaty Wiśniewskiej --Zabłockiej. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za wsparcie turnieju a także wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Rolniczych.